czwartek, 23 stycznia 2014

Łabędzie, moja mama i ja / Swans, my mum & I


Jeśli chcesz wziąć udział w candy, kliknij:
If you wish to participate in the candy, click:
 
http://lemonadestamps.blogspot.com/2014/01/wysyp-nowosci-blog-candy-new-products.html
 
 
 ...a jeśli chcesz zobaczyć inspirację od Anuszki, czytaj dalej :-)
...but if you wish to see Anuszka's inspiration, keep on reading :-)
 

"Mam jedno zdjęcie w swojej kolekcji, które szczególnie kocham. To takie, na którym jest plaża i łabędzie. Idę z moją mamą i... zupełnie tego nie pamiętam. :-) Chyba byłam za mała.
Zdecydowałam się użyć go, jako głównego punktu mojej nowej ramki. 
"I have one photo in my collection that I particularly love. It's the one with a beach and swans. I'm walking with my mum and... I completely don't remember this. :) I guess I was too little.
I decided to use it as the main point of my new frame.
 
 
Chciałam, żeby miała ona proste kolory, dlatego użyłam szarego, białego i czarnego z odrobiną pomarańczowego, aby kolory były nieco żywsze. Użyłam odrobiny kolekcji Vintage Basics, połączyłam ją z Victorian Garden i dodałam pomarańczowy papier z Color Explosion.
I wanted it to be simple in colours so I chose grey, white and black with a little bit of orange to make it more vivd in colours. I used a little bit of Vintage Basics collection, joined it with Victorian Garden and added a little bit of orange paper from Color Explosion. 
 
 
Aby wszystko było bardziej interesujące, dodałam trochę taśmy piankowej, która sprawiła, że cały projekt nabrał przestrzenności. 
To make everything more interesting I added some foam tape which gave the whole project some dimension.
 
 
Nie mogłam się powstrzymać i dodałam linijkę i trochę kwiatów. Myślę, że takie małe elementy, potrafią całkowicie zmienić projekt. 
I couldn't resist to add a ruler and some flowers. I guess that these small elements can change the project completely.


Uwielbiam zachowywać wspomnienia i używać starych zdjęć rodzinnych. Mam nadzieję, że jesteście choć trochę zainspirowani do wyjęcia zdjęć rodzinnych i zrobienia ramki."
I just love keeping memories and using my old family photos. I hope you're a bit inspired to take out your family pictures and make a frame yourselves."Do swojej ramki Anuszka użyła: 

To make her frame Anuszka used:

0 komentarze:

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com