sobota, 1 października 2016

Wyzwanie #11- Złota jesień / Challenge 11 - Golden autumn

Najwyższy czas, żeby pogodzić się z tym, że lato już za nami ... zachęcamy Was zatem abyście w naszym najnowszym wyzwaniu zmierzyli się z jesiennymi kolorami, do których dodacie odrobinę złota.
It's high time to accept that summer is gone... so we'd like you to take a challenge and create something using autumn color pallete with a little bit of gold.


Jak zwykle, forma i styl dowolne ( zapraszamy do udziału również przedstawicieli innych rodzajów rękodzieła!), nie ma też obowiązku użycia produktów Lemonade, chociaż zawsze jest nam ogromnie miło widzieć je w Waszych pracach!
As usually, the form and style are up to you (other crafters than scrappers are also very welcome!), and though we love to see our products used in your projects, there's no obligation to.
A oto inspiracje od naszej Drużyny:
Here are some samples from our Team:

Pamiętajcie, by Wasze prace (te blogowe i FB) były podlinkowane do tego posta, inaczej nie wezmą udziału w losowaniu bonu 50 zł na zakupy w naszym sklepiku :-) (szczegółowe zasady tutaj). Prace linkujcie do północy 20. października.
Remember to link your entries (both blog and FB ones) back to this post, otherwise they won't enter the random drawing of the 50 PLN shopping voucher to our store :-) (details here). Link your entries through Oct. 20th.


0 komentarze:

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com