niedziela, 2 stycznia 2011

Nowy Rok z LEMONADE / New Year With Lemonade

Witamy w NOWYM ROKU!
Mamy nadzieję, że macie mnóstwo weny i głowę pełną pomysłów na nowe craftowe projekty!
Welcome to the NEW YEAR!
We hope you are filled with creativity and new ideas for craft projects!


Żeby pomóc Wam je zrealizować przygotowaliśmy stempelki, które przydadzą się już niedługo - na Dzień Babci i Dziadka... ale nie tylko! Imieniny i urodziny naszych bliskich to także okazja aby podarować im śliczną kartkę.Spójrzcie zatem co między innymi pojawiło się w sklepiku:
To help you realise tehm we've prepared stamps that will be useful soon - on Granparents' Days...but not only! Namedays and birthdays of our relatives are also good occassions to give them beautiful handmade cards. Have a look then what's appeared in our store:

... te i inne wzory już teraz możecie znaleźć w dziale NOWOŚCI!
the above, together with other images can be found in the NEW section.

Chcielibyśmy także gorąco podziękować za nominowanie nas w konkursie na najlepszy sklep scrapbookingowy. Wielu naszych klientów doceniło nie tylko produkty ale i obsługę klienta co sprawiło nam ogromną radość! Mamy nadzieję, że w Nowym Roku nie tylko Was nie zawiedziemy ale i pozytywnie zaskoczymy nowymi produktami i szybszą realizacją zamówień!
We'd also like to thank you very much for nominating us to the Best Scrapbooking Store award. Many of you, our customers, have valued not only our products but also the customer service, which made us proud and happy! We hope this year we'll not only keep up those standards, but also surprise you with new products and faster service!

0 komentarze:

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com