poniedziałek, 26 grudnia 2011

Świętowania ciąg dalszy / Celebrating Some More

Święta już prawie za nami - jak zwykle oczekiwanie jest o wiele dłuższe niż samo świętowanie. Ale już wkrótce kolejne wydarzenie - Sylwester i Nowy Rok. I tutaj też scrapperka ma pole do popisu :-)
Christmas is almost past us - as always, awaiting is much longer than the celebration itself. But soon we're in for another event - the New Year's Eve and the New Year day. Here a scrapper can also show her skills :-)

Ozdoba, którą przygotowałam na specjalne życzenie synków, jest łatwa i szybka do zrobienia, nawet, jeśli nie posiada się wykrojników, których użyłam. Wystarczy przyciąć kilka trójkątów (albo dowolnych innych kształtów), wyciąć cyferki, dodać kilka elementów ozdobnych - u mnie są to rozetki - umocować wszystko na piance 3D i banner na powitanie Nowego Roku gotowy :-)
The home decor item I made to my sons' special order is easy and quick to create even without the dies I used. You only need to cut out a few triangles (or actually, any other shapes), some digits, add a couple of embellishments  - I usede rosettes - mount everything on 3D tape and you have a welcome-new-year banner all ready :-)
Życzę Wam szampańskiej zabawy!
I wish you all great New Year's Eve party!

A do wykonania poszczególnych elementów użyłam oczywiście papierów Lemonade:
And to make the elements of the banner I used Lemonade papers, of course:

3 komentarze:

GosiaMachynia pisze...

Super :)) Bardzo mi się to podoba !!!!

cecyliarodzinaidom pisze...

Świetne.Pozdrawiam.

rachel pisze...

z tego względu, że taki fajny post, i sylwester sie zbliża, chciałabym wam życzyć -caaaałej ekipie....wspaniałego sylwestra, w miłym towarzystwie, a na Nowy Rok samych twórczych dni, wspaniałych pomysłów i spełnienia marzeń!!!:)

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com