piątek, 10 lutego 2012

Lekka jak motyl / Light As A Butterfly

Delikatną, wiosenną kartkę przygotowała tuż przed weekendem Zielonooka :-)
Zielonooka made this delicate, spring card just before the weekend :-)


"Kartka powstała z kolekcji Romantic Melody - to kolekcja, która bardzo przypadła mi do gustu i z którą bardzo miło się pracuje. Prosta kartka, z wykorzystaniem gotowych elementów, które wycięłam z dodatków Romantic Melody.  
I created my card using the Romantic Melody papers, the collection I like very much and love to work with. It's a simple card using ready made elements I cut out from the RM Elements sheet:


Brzegi ramki, umieszczonej w centralnej części kartki, ozdobiłam brokatem, dodatkowo podkleiłam ją papierem wizytówkowym w jasnym kolorze, aby ją uwydatnić. Aby nadać kartce lekkości, ramkę podkleiłam taśmą 3D, a po jej bokach umieściłam elementy wycięte ozdobnym wykrojnikiem. Całości dopełniają ozdobne przeszycia maszynowe."
I applies glitter to the edges of the central frame which I additionally matted onto a light cardstock to make it pop out. To add lighntess to the card, I mounted the frame on 3D foam an added some die cut ornaments on the sides. Decorative machine sewing completes the card."


Ta piękna wielowarstwowa kartka powstała z tych materiałów:
This beautiful multilayered card was made using the following supplies:

4 komentarze:

Ajgacia pisze...

Rewlka, świeta kompozycja, piękne kolory i ułożenie :->>>

Angi pisze...

Piękne przeszycia! Śliczna kartka :)

Iwona pisze...

Cudna:)

GosiaMachynia pisze...

Kartka przecudna !!!!!

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com