poniedziałek, 27 lutego 2012

Smakuj życie / Delight In Life

W poniedziałek, chyba najmniej lubiany dzień tygodnia, chciałabym Was zachęcić: Smakujmy życie! :-)
On Monday, probably the least favourite of all week days, I'd like to encourage you: Let's delight in life! :-)

Oto moja pierwsza kartka ze stempelkami z najnowszej kolekcji (już w sklepie :-))! Muszę przyznać, że na stempel ze sztućcami czekałam od dawna - ten motyw pięknie prezentuje się na pracach o tematyce kulinarnej, szczególnie często pojawiając się na przepiśnikach. Jednak staram się nie korzystać ze zdjęć z internetu, dlatego dotąd w moich pracach ten motyw nie występował. Ale czas to zmienić! :-)
Here's my first card using the stamps from the latest release (available now :-))! I must admit I waited for the cutlery motif for a long time - it looks so nice on all kitchen theme creations, especially popular on recipe books. But I try not to print photos from the Internet, thus this motif didn't appear in my creations. Until now! :-)


Zdecydowałam się na optymistyczną kartkę na każdą okazję - albo i bez okazji :-) Jako, że odwołania są kulinarne, użyłam idealnej do tego tematu kolekcji Summer Kitchen. Motyw nastemplowałam na jednym z papierów i pokryłam medium do spękań:
I decided to make an optimistic card for all occassions - or even on no occassion :-) As the references are culinary, I used the perfect collection for the theme - Summer Kitchen. I stamped the motif on one of the sheets and then covered with crackle medium:


Nie przepadam za stemplami z alfabetem - trochę z lenistwa, a trochę dlatego, że zawsze trzeba było kombinować z polskimi znakami. Alfabet Ozdobny skusił mnie nie tylko piękną czcionką, ale i posiadaniem wszystkich polskich znaków: niczego nie trzeba dorysowywać :-)
I don't like alphabet stamps - partly because I'm lazy, and partly because they usually lack Polish diacritics. The Ozdobny alpha set lured me with its beautiful font and the complete Polish alphabet: I didn't need to draw any extra marks :-)A oto wykorzystane materiały Lemonade:
Here are the Lemonade products I used:

3 komentarze:

Tinta pisze...

Świetne te nowe stemple. Moje konto znów ucierpi ;) I smakowita karteczka :)

Matilde pisze...

Piękna karteczka!

Natka pisze...

Fantastyczna kartka! przy okazji odkryłam nowe produkty - są piękne!

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com