poniedziałek, 10 września 2012

Bądź sobą / Be Yourself

Dzisiaj Betik prezentuje uroczy chłopięcy scrap w mniej popularnym formacie A4:
Today Betik presents a charming boy LO in a less popular size, A4:


"Dzisiejszy scrap dedykowany jest mojemu synkowi. Jest to niezwykle uroczy prawie ośmiolatek z fantastycznym poczuciem humoru. 
"My todays page is dedicated to my son. He's an exceptionally charming almost-8-year-old with a fantastic sense of humour.


Jego obecność bardzo ubarwia życie naszej rodziny - dlatego do oprawy zdjęcia wybrałam papier który mieni się wieloma kolorami. Dodałam do niego kilka elementów z arkuszów do wycinania, tu i ówdzie odbiłam stempel z gwiazdkami, który miał za zadanie podkreślić męski klimat... 
His presence adds so much colour to our family  - therefore I chose the rainbow resign paper to embellish the photo. I added a few images from the elements sheets and stamped the star backgroudn stamp here and there to accent the boy character of the page...

Doszło jeszcze troszkę kolorów z mgiełek... Dla urozmaicenia niektóre ozdoby przykleiłam na piance 3D. Muszę przyznać, że świetnie się bawiłam przy układaniu tego wszystkiego, a efekt zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.
And there are some misted colours too... Some of the elements are mounted on 3D foam for more interest. I must admit I had great fun arranging the page, and the result is surprisingly good for me.
Bardzo bym chciała, żeby mój syn zawsze był sobą i mam nadzieję, że ten obrazek wisząc w jego pokoju będzie mu o tym przypominać :-)"

I'd like my son to always be himself, and I hope this LO, that I hung on the wall in his room,  will remind him of it :-)"Do wykonania tej pięknej, kolorowej oprawy zdjęcia Betik użyła:
To make this beautiful, colourful frame for the photo, Betik used:

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Bardzo barwna praca z cudnie radosnym chłopcem:)

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com