piątek, 14 czerwca 2013

Album z podziękowaniem / A Thank You Album

Betik dzieli się dziś pomysłem na niezwykły upominek dla nauczycielki:
Today Betik shares an idea for a unique gift for a teacher:


"Koniec roku szkolnego tuż, tuż... Ostatni dzwonek, żeby przygotować podziękowania dla swojej Pani za wspólnie spędzone 3 lata. Nadarzyła się zatem wspaniała okazja by sięgnąć po papiery, które raczej omijałam do tej pory :-) Ale czy w takich okolicznościach nie prezentują się one wspaniale? Mało tego, nawiązują nawet do aktualnego czasu, bo wystarczy się rozejrzeć dookoła, aby zachwycać się pięknem maków rozsianych po polach i łąkach. Zatrzymałam je więc i w tym albumie :-)
The end of the school year is just about to come...It's the last moment to prepare some gift for the teacher to thank for three years spent together. And so it was a great opportunity for me to grab papers I have rarely used so far :-) But don't they look fabulous here? Moreover, they refer to the actual season of the year, as we just need to look around to admire beautiful poppies scattered in the fields and meadows. And so I kept them in this album too :-)


Cały album to kartki przygotowane przez dzieci dla swojej Pani (cudowne rysunki, miłe słowa, zdjęcia...), które ja ubrałam tylko w całość. Album jest prosty, ale dzięki temu wspaniale komponuje się z zawartością i razem stanowią jednolitą całość. 
The album consists of cards that children made for their teacher (wonderful drawings, warm words, photos...) that I just had to put together. It is simple in form, but thus it matches the contents and everything makes great coherent whole.
W środku znajduje się też kolekcja wspólnych zdjęć wykonanych w ciągu kolejnych lat, dzięki czemu widać wspólne klasowe dorastanie :-)
There's also a collection of class photos taken throughout the years, so one can follow the common growing up :-)

Wewnątrz umieściłam też dodatkowe schowki:
I also put some additional pockets inside:

Nie wiem jak wy, ale ja uważam, że nie ma piękniejszego prezentu, w którym byłoby tyle serca... Zrobiłam już trochę takich albumów na przestrzeni lat i zawsze wracają do mnie słowa, że Pani była zachwycona i bardzo wzruszona podarunkiem.  Mam nadzieję, że tak samo będzie i tym razem."
I don't know about you, but I personally think there's no more beautiful gift than the one from the heart... I have made some of such albums throughout the years and always learned the teacher was delighted and touched by the present. I hope it will be the same this time." 


Do wykonania albumu Betik użyła:
To make this album, Betik used:

0 komentarze:

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com