środa, 5 lutego 2014

Tort weselny / Wedding Cake

Nasza mistrzyni małych form, Anuszka, przedstawia kolejne miniaturowe cudeńko:
Anuszka, our master of small forms, shares another miniature wonder:
 
 

"Nadchodzą Walentynki, więc postanowiłam upamiętnić najszczęśliwszy dzień mojego życia - mój ślub. Postanowiłam zrobić dekorację w kształcie tortu weselnego z figurką przedstawiającą mojego męża i mnie na samym szczycie. 
"Valentine's Day is coming so I decided to make something to commemorate the happiest day of my life - my wedding day. I decided to make a decoration in the shape of a wedding cake with the figures of my husband and me at the top.
 
 
Użyłam kolekcji Romantic Melody i stworzyłam segmenty tortu. Następnie dodałam odrobinę sznurka, perły i kawałek wstążki. 
I used the Romantic Melody collection and I made the cake layers. Then I added some string, pearls and a piece of ribbon.
 
 
Na górze przykleiłam dwa patyczki i wycięty z kawałka papieru stempel. 
I glued two sticks at the top and a stamp that I cut out from a piece of paper.
 
 
Myślę, że dam tę dekorację mojemu mężowi wkrótce jako znak mojej miłości. Mam nadzieję, że udowodniłam, że prezenty walentynkowe nie muszą być różowe i czerwone :-)"
I think I'll give it to my husband very soon as a token of my love. I hope it proves that Valentine's day presents don't have to be pink and red :-)"


Żeby zrobić swój tort weselny Anuszka użyła: 
To make her wedding cake Anuszka used:

5 komentarze:

IWA pisze...

Ale fajny!

Romantyczka pisze...

ślicznie, romantycznie, uroczo, elegancko...

Катя-Kate pisze...

Piękne połączenie kolorów!

Baba z lasu pisze...

BLOGERZY KOCHANI I BLOGERKI! POMÓŻMY FRANKOWI!!! Chłopiec choruje na nowotwór i bardzo, bardzo mocno potrzebuje naszej pomocy, pokażmy, jak duża siła tkwi w blogerach!! Więcej informacji na blogu

qlkowa pisze...

Wow, jaka precyzja!
Bardzo ładny.
A mąż by nie wolał innego prezentu?;)

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com