środa, 24 sierpnia 2016

Stemplem haftowane / Stamp-embroidered

Oliwiaen przygotowała dzisiaj oryginalną ślubną kartkę:
Today, Oliwiaen has a unique wedding card to share:

"Jednym z moich ulubionych papierów w ofercie Lemonade jest wzór lnianego płótna. Moja babcia była hafciarką, i jeden z jej obrusów, który pamiętam z dzieciństwa, był właśnie haftowany na takim delikatnym, piaskowym lnie, białą nicią. Zainspirowana tym wspomnieniem stworzyłam tę ślubną kartkę:

"One of my all-time favourites among Lemonade papers is the linen paattern. My grandma was a professional embroiderer and one of her tablecloths was embroidered with white thread on such delicate sand linen. Inspired by that memory I created this wedding card:Spośród kilkunastu stempli z cytatami ślubnymi wybrałam ten z najnowszej kolekcji, w pięknej stylizowanej ramce. Odbiłam go na "płótnie" i embossowałam białym pudrem do detali (tylko ta najdrobniejsza wersja zachowa czytelność tekstu).
From among a dozen of wedding quotation stamps I chose the one from the latest release, with a beautiful stylish frame. I stamped in onto the "linen" background and embossed with white detail ep
(only this fine version will keep the text readable).
 


Ramkę z cytatem wycięłam i umieściłam na tle większej ramki, która powstała poprzez odbicie w kwadracie miłosnego borderu :-)
I cut out the quotaation frame and mounted it upon a larger frame that I made by stamping the love border stamp in a square shape :-)


Całość ozdobiłam błyszczącymi kryształkami, by dodać blasku i elegancji:"
I decorated my design with shiny crystals to add some glam and elegance:"


Jeśli chcecie przygotować podobną kartkę, będziecie potrzebować:
If you like to create similar card, you might need:

1 komentarze:

cyga pisze...

Maju, kartka jest piękna. Dawno nie zaglądałam do Ciebie, staram się nie zaglądać do innych, bo potem mam blokadę jak widzę takie cudeńka.

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com