środa, 26 października 2016

Kolorowo / Full of colours


Aga Baraniak zaskoczy Was dzisiaj kolorami, których użyła na okładce swojego art-journal'a :)

Today you will be very surprised with the colours that Aga Baraniak used on her cover of the art journal.


"
Witajcie, dzisiaj dla odmiany zamiast uwielbianych przeze mnie art-journali powstała okładka do art-journala. Wykorzystałam do pracy same stemple oraz folie od tych stempli.

"Hello, today instead of art jornal entries ( that I love) I want to share an art journal cover for a change :) I used stamps and foil from the stamps packaging only.


Odważyłam się na bardzo szalone tło. Kolory są odważne, nie pasujące do moich prac i przyznam Wam się do czegoś! Pierwszy raz chyba porwałam się na takie zestawienie kolorystyczne.
I created a crazy background. Colours are really vibrant, it's not my favorite colour palette ... in fact /I need to confess/ that this is the first time I used such a crazy mix of colours.
Całe tło powstało za pomocą stempli oraz tekstur. Nie ma w pracy ani grama papieru.
The whole background is made using stamps and textures. There isn't even one piece of paper.


Stemple Lemonade dają tak ogromne możliwości, że papier czasami może iść w odstawkę. Folię sobie pocięłam na kawałki i postepmlowałam tuszem wodoodpornym. Miejscami użyłam na okładce stempli oraz białego tuszu, aby rozjaśnić pracę."
 Lemonade stamps gives you so many possibilities - the sky is the limit. Paper may stay in your drawer. I cut the foil into pieces, inked it with a waterproof ink. I added more stamps and white ink to lighten the cover up."


Aga użyła tych stempli:
Aga used the following stamps:
 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com