poniedziałek, 20 lutego 2017

Nie przestawaj marzyć / Never Stop Dreaming

Oliwiaen stworzyła piękną, pastelowo-złotą kartkę!
Oliwiaen created beautiful gold and pastel card!

"Na dzisiaj mam dla Was kartkę z bardzo optymistycznym przesłaniem. Chociaż czas biegnie jednakowo dla wszystkich i nie możemy zatrzymać jego upływu, to jednak najważniejsze jest czuć się młodo i energicznie - i ten cytat ma o tym przypominać: nikt nie może powiedzieć, że jest za stary na marzenia!
"Today I have a card to share with a very optimistic message. Although time flies for us all and we can't stop that, the most important thing is to feel young and energetic inside - and the quotation reminds us of it: noone can say they're too old to dream!


Stempel odbiłam na kole wyciętym z papieru akwarelowego, na tle kolorowych plam tuszu:
I stamped the text on a circle die cut from watercolour cardstock, against the background of colourful ink stains:
Do koła dodałam kilka wyciętych z arkusza piór, co dało efekt łapacza snów. Całość umieściłam na tle papieru w kolorowe plamy, które świetnie pasują do tła stempla:

I added some feathers that I cut out of one of the patterned papers and that gave the look of a dreamcatcher. Then I placed in upon the colourful paper that beautifully corresponds to the stamp watercolour background:Kompozycje uzupełniłam złotymi gwiazdkami, a ponieważ stempel embossowałam złotym pudrem, całość pięknie lśni pod światło:

I completed my design with golden stars, and since I heat-embossed the sentiment with golden metallic ep, the card beautifully shines against the light:Do stworzenia kartki użyłam:
I used the following to make my card:

2 komentarze:

IWA pisze...

Pastelowe cudo!

dziurka pisze...

Cuuuuudna ♥

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com