poniedziałek, 6 grudnia 2010

Magiczne Święta / Magic Christmas

Do Świąt coraz bliżej, mamy w dodatku prawdziwą, mroźną i śnieżną zimę (choć nadal jesień!) - w domach pojawiają się choinki, świąteczne dekoracje, gdzieniegdzie czuć już świąteczne pierniki - nic dziwnego, że wielu osobom nastrój zbliżającego się Bożego Narodzenia kojarzy się z magią! I takich właśnie, magicznych, nastrojowych Świąt życzą swoim bliskim Projektantki Lemonade :-)
Christmas is nearer and nearer, and we're having a true, frosty and snowy winter (though it's still autumn!) - Christmas trees and decorations are appearing in houses, here and htere you can smell first Christmas gingerbread cakes - no wonder that for many people Christmas feels like magic! And so Lemonade Designers wish their relations a magical and emotional time :-)


 
 

5 komentarze:

edit pisze...

stempelki są super polecam! i ja się skusiłam :) odpowiednie do tuszowania jak i do embosowania!a dziewczyny ciekawie pokazały ich możliwości!

elwira-k pisze...

Bardzo lubię Wasze stempelki! A ten z napisem szczególnie, jest magiczny!! Właśnie umieściłam go po raz pierwszy na mojej kartce...

lilavati pisze...

piękne kartki, a stempelki... najlepiej byłoby mieć je wszystkie :)

renataa25 pisze...

Cudne karteczki!!!!!!!!

Anonimowy pisze...

Witam
Mam pytanie. Czy na tagach te kółeczka z dziurką (wykończenie) przez które przewleczony jest sznureczek wykonane są jakimś dziurkaczem? Jeśli tak to jakim i jakiej wielkości? Pozdrawiam, Dorota

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com