środa, 1 czerwca 2011

Ahoj, piraci! / Ahoy, ye pirates!

Niesamowitą pracę przygotowała dzisiaj dla Was Carol!
Carol prepared for you today an amazing piece of work!

I wanted to make a kid card, but I also wanted it to be special and interesting. I finally found my inspiration here - and that was it! Is there a boy not loving pirate stories? Of course, I immediately thought of the At the Seaside collection :-)
First I printed the template from Robert Sabuda's site about pop-up cards and followed the instruction. For the card to be sturdy, I glued two sheets together, then I assembled the ship, cutting out elements from different papers. I can write the wishes on hte back of the card or around the ship.
Chciałam zrobić kartkę dziecięcą, ale również taką, która byłaby wyjątkowa i interesująca. Wreszcie znalazłam inspirację tutaj - i to był strzał w dziesiątkę! Czy jest jakiś chłopiec, który nie uwielbiałby opowieści o piratach? Oczywiście, od razu pomyślałam o kolekcji At the Seaside :-)
Najpierw wydrukowałam szablony ze strony Roberta Sabudy na temat kartek pop-up i dalej postępowałam zgodnie z instrukcją. Żeby kartka była wysatrczająco sztywna, skeliłam bazę z dwóch arkuszy, na których umocowałam statek, wycinając poszczególne elementy z różnych papierów. Życzenia można napisać na odwrocie kartki albo wokoł statku.

Here's the front:
Oto przód:


And when you open it, the ship pops up! :-)
A po otwarciu "wyskakuje" statek! :-)
So, here it is, a perfect card to give to a boy, able to compete against presents :-)
I tak oto mamy idealną kartkę dla chłopca, zdolną konkurować z prezentami :-)

Chyba nie tylko dziecko chętnie otrzymałoby takie cudo! Kartka Carol powstała na wyzwanie Nowalinki, do udziału w którym serdecznie zapraszamy - również dzieci! :-)
I guess not only children would gladly receive such a beauty! Carol made the card for Nowalinka's challenge - join in! :-)

8 komentarze:

IWA pisze...

Ale pomysłowa kartka! Widziałam wyskakujące kwiatki, statki w butelce, ale czegoś takiego jeszcze nie!

Bożena Bo-Art pisze...

Śliczna, pomysłowa karteczka :)

Hogata pisze...

Rewelacja!!

Ewelina pisze...

Rewelacja! Dawno mi az tak szczeka nie opadla!

nowalinka pisze...

Fantastyczna ta karteczka :)

lilka pisze...

świetny stateczek

asia3city pisze...

Bardzo udany pomysł i wykonanie, a papierki pasuje rewelacyjnie

Rysa pisze...

niesamowite! swietna kartka. kolekcja papierów też boska! właśnie wczoraj o nich myślałam jak robiłam kartkę z żaglóweczką (ostatnio jakoś trzymają się mnie klimaty marynistyczne)

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com