poniedziałek, 5 września 2011

Komplet dla Ciebie :-) / A Set For You :-)

Efektowny upominek nie zawsze oznacza długie godziny przygotowań...Betik ma dziś dla Was dowód na te słowa :-)
An impressive handmade gift doesn't neccessarily take hours to  make... Today Betik has somethign to prove these words :-)
"Właściwie to planowałam na dziś coś innego ale to było wtedy, kiedy byłam przekonana, że spotkamy się dopiero jutro:) Kiedy się obudziłam i odkryłam, że to jednak dziś stwierdziłam, że muszę jednak zrobić coś "na szybko". I tak powstał dzisiejszy komplet - kartka i torebka na prezent.
"As a matter of fact I was planning somethign elso for today, but it was when I was certain we're meeting tomorrow :-) When I woke up and discovered it was today, I decided to make something quickly and so the following set came into being - a card and a gift bag.
Do zrobienia kompletu użyłam w zasadzie jednego arkusza papieru, papieru wizytówkowego i kilku "pomocników", którzy są ogromnym wsparciem w niedoczasie :-)
Główne motywy dekoracyjne (portret damy, ramka i border) zostały wycięte z arkusza do wycinania i użyte zarówno na kartce jak i na torebce. 
To make the set, I used one sheet of paper, a sheet of cardstock and a few embellishments that give great support when you lack time :-) 
The main decorative motives (the cameo, frame and border) I cut out from the elements sheet and used both on the card and bag.
Nie mogło zabraknąć stemplowanego napisu - seria Basic świetnie sprawdza się w każdej sytuacji!
Oczywiście dla uzyskania efektu 3D poszczególne elementy zostały podklejone pianką różnej grubości. Dodatkowego uroku dodają kształty wycięte za pomocą wykrojników oraz wytłoczony papier wizytówkowy wkomponowany w całość. 
I couln't miss a stamped sentiment - the Basic series is perfect for any occassion!
Of course, to get a 3D  effect I used foam of various thickness to attach particular elements. Die-cut embellishments and embossed cardstock add even more charm to the whole composition.

Praca należy raczej do tych z gatunku prostych ale przyznam, że efekt przeszedł moje oczekiwania :-) Myślę, że to całkiem udany duet..."
I guess the set is rather simple, but I still liek the effect that exceeded my expectiations :-) I think this makes quite a successful duet..."

Nawet bardzo udany! Spróbujcie i Wy - oto potrzebne materiały:
Very successful, I daresay! Try to create such a set yourselves - here are the supplies:


5 komentarze:

IWA pisze...

Świetny efekt!

renataa25 pisze...

Bardzo piękny zestaw, ja siedziałabym nad nim pewnie cały dzień i efekt byłby kiepski. Co zdolne rączki to zdolne:))

Natka pisze...

Efekt rewelacyjny!

ancilla pisze...

super, ja niestety tak nie potrafię...

rachel pisze...

prześliczny komplet....jak mi się ten ten zestaw papierów podoba....ech....:)

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com