poniedziałek, 31 października 2011

Chrzest w wersji romantycznej / A Romantic Version of Baptism

Dziś kolejna praca pokazująca, jak uniwersalne są papiery Lemonade :-) Nowalinka sięgnęła po kolekcję romantyczną i...
Today we've another project showing the versatility of Lemonade papers :-) Nowalinka reached for our romantic collection and...


"Delikatne wzornictwo papierów "Romantic Melody" skłoniło mnie do zrobienia kartki dla dziecka na specjalną okazję jaką jest chrzest.
Jako bazę wybrałam piękny papier z ornamentem, który dookoła obszyłam na maszynie delikatnym zygzakiem.
The delicate design of the Romantic Melody papers induced me to use them for the special occassion of a child's Baptism.
I chose the beautiful ornamental paper for the base and sewed it around on my sewing machine.

Żeby kartka bardziej kojarzyła się z chrztem i niewinnością dziecka - dodałam na środku kilka białych elementów. Również informacja dotycząca chrztu jest w białej ramce, ale żeby ją zakontrastować i wydobyć z tej bieli dodałam fragment z arkusza dodatków - brązową, prostokątną ramkę z zawijasami...i chyba dopiero przy tej kolekcji, przyznaję, przekonuję się do takich gotowych dodatków, na które wcześniej rzadko miewałam pomysły :-)
For the card to remind of the child's innocence, I added some white elements in the centre. also the Baptism info is placed in the white frame, but to get it out from the background of white I matted it onto the brown frame from the Elements sheet. I must admit only with this collection I'm getting used to cut outs, for which I haven't many ideas before :-)


Na koniec, narożniki kartki ozdobiłam stempelkiem z zestawu Romantycznego, stemplując błękitnym tuszem "distress", dlatego te ornamenty nie są do końca wyraźne, tylko lekko zarysowane, jak mgiełka."
To finish off, I stamped the corners of the card with a romantic set stamp, using the blue distress ink to make it only delicately visible."


Jak widać, kartki dziecięce w wydaniu romantycznym prezentują się wspaniale :-) Do zrobienia tej kartki Nowalinka użyła:
As you can see, a romantic vrsion of a child card looks fantastic :-) To make this card Nowalinka used:

3 komentarze:

cecyliarodzinaidom pisze...

Piękna i elegancka.Pozdrawiam!

IWA pisze...

Coś pięknego!

rachel pisze...

prześliczna!:)

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com