piątek, 18 listopada 2011

Romantyczne kartki / Romantic Cards

Na dobry początek weekendu Carol proponuje coś romantycznego:-)
For the weekend's good start Carol presents something romantic :-)

"Kolekcja "Romantic Melody" jest idealna do wyrażania uczuć: do bliskich przyjaciół, rodziny, by powiedzieć, że jesteśmy z nimi w trudnych chwilach, lub by po prostu przekazać, że ich kochamy. 
"The collection "Romantic Melody" is perfect to express feelings: to close friends, family, to say them that we think of them in painful moments or simply to say them that we love them.Różnorodne elementy z arkusza dodatków i idealnie pasujące stemple sprawiają, że kartki robią się właściwie same. I te pastelowe kolory, takie romantyczne..."
Various images from the Elements sheet and perfectly matching stamps make a card create almost by itself. And the tones very soft, so romantic..."Życzymy Wam więc udanego, romantycznego weekendu, a gdybyście chcieli wykorzystać wolny czas na stworzenie cieplej kartki, oto lista materiałów użytych przez Carol:
Have a nice romantic weekend then, and if you wanted to use free time to create a warm card, here's the list of Carol's supplies.


3 komentarze:

Angi pisze...

Kolekcja jest rzeczywiście niezwykle romantyczna, delikatna i sama się "przetwarza" ;) Ja ją pokochałam od pierwszego wejrzenia miłością wzajemną :]
Obie kartki piękne.

Magda pisze...

Pierwsza jest genialna. Nic za dużo, nic za mało!
Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Piękne romantyczne i jak zawsze dopracowane.Pozdrawiam.

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com