piątek, 16 marca 2012

Było sobie pudełko... / There Was A Box Once...

...ale Betik się nim zajęła :-)
...but Betik took care of it :-)

"Było sobie pudełko. Pudełko - szkaradka... ale że kupiłam je z myślą o zalterowaniu, jego wygląd nie miał aż takiego znaczenia przy wydatku 1 zł :-)
"There was a box once. An ugly box...but since I bought it with the intension to alter it, its appearance didn't really matter, especially when it cost 1 PLN :-)Najpierw przemalowałam na biało, a potem ubrałam  w kilka papierów z kolekcji  Romantic Melody i brązowy arkusz z kolekcji Vineyard. Tuszowanie, darcie, przeszycia... Efekt bardzo mi się spodobał - pomyślałam, że będzie fajnym opakowaniem jakiegoś małego prezentu. 
First I painted it white and then put on it some Romantic Melody papers and a brown sheet from the Vineyard collection. Inking, distressing, sewing...I liked the result very much and though it would make a great packaging for a small gift.


A skoro prezent to musi być i zawieszka.. :-)
Where there's a gift there must be a tag :-)

Zaczęłam też intensywnie myśleć, co by się tam mogło zmieścić i mój wzrok padł na notesik z samoprzylepnymi karteczkami. Nie namyślając się długo zrobiłam mu oprawę bardzo zbliżoną do stylistyki pudełka. Można powiedzieć, że powstał całkiem fajny komplet, który mogę wykorzystać w nagłej potrzebie :-)
I started thinking intensively what to put inside, when my eyes caught a post-it pad. Without much ado I decorated it so that it matched the box. Now I have a pretty nice set I can use in dire need :-)

...a do tego potrzebne będą następujące materiały:
...and for that you'll need:

7 komentarze:

Ula pisze...

Pomysł bardzo fajny ! Wykonanie genialne !!! Efekt - bombowy !!!
Pozdrawiam :)

vena7 pisze...

Wspaniałe..

lilavati pisze...

piękny komplecik:)

Marzenciuk pisze...

Cały zestaw - Prześliczny...

Ajgacia pisze...

boski, dech zapiera....

jaga pisze...

powstało piękne pudełko

CarmenAlice pisze...

cudny komplet

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com