poniedziałek, 25 czerwca 2012

Kolorowa ramka / A Colourful Frame

Pogoda tego lata jest dość kapryśna - warto sięgnąć po papiery, które umilą pracę bez względu na pogodę, jak Zielonooka :-)
We're having very changeable weather this summer - just grab papers that make your work a pure pleasure regardless of the weather, like Zielonooka did :-)"Kolekcja After the Rain jest bardzo słoneczna i pogodna, tak jak dzieci - dlatego właśnie do nich pasuje.
Tym razem postanowiłam stworzyć ramkę.
 
"The After the Rain collection is cheerful and bright, just as children - and that's whu it fits kid themes so well. This time I created a photo frame.Bazą jest szara tektura, którą pomalowałam na biało. Do niej na płasko przykleiłam papier w kolorową krateczkę, a kolejne warstwy podkleiłam taśmą 3D by nadać przestrzenności i lekkości pracy.
W przeciwległych narożnikach został odbity stempel tekst imitujący odręczne pismo. W tym samym miejscu przedziurawiłam papier bindownicą  tak by wydawało się, że kartka została wydarta z zeszytu.
Kraft cardboard painted white makes the base onto which I glued the plaid paper. The subsequent layers are mounted on 3D foam for dimension and lightness.
I stamped the opposite corners with a handwriting stamp and then punched them with my binding machine to make them look as a page torn out from a notebook.


Kolekcja jest tak barwna, że zbędna jest duża ilość dodatków, które zwyczajnie znikłyby w mnogości jej kolorów. Zachęcam Was do zabawy z tymi papierami, idealnymi i na ponure, i na słoneczne dni."
The collcgtion is so colourful that adding many embellishments is unnecessary, as they would get lost in the rainbow colours. I encourage you to play with these papers, they are simpl perfect for both dull and sunny days."

---------------------------------------------------------------------------------------------
Ponadto mamy dobre wieści dla fanów Facebook'a.
Już teraz możecie śledzić nasz profil na Waszym ulubionym portalu społecznościowym
ZAPRASZAMY --> KLIK <--

We've got some good news for Facebook fans.
You can now follow our profile on Facebook.
START NOW
---------------------------------------------------------------------------------------------


Zielonooka wykorzystała w swojej ramce następujące materiały Lemonade:
Zielonooka has used the following Lemonade products for her frame:

0 komentarze:

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com