piątek, 31 sierpnia 2012

Elegancka rocznica / An Elegant Anniversary

Zielonooka przygotowała rocznicową kartkę z wykorzystaniem naszego zestawu stempli:
Zielonooka has made a wedding anniversary card using our stamp set:
 
 
"Ostatnio miałam okazję robić kartkę na 50 rocznicę ślubu. Początkowo chciałam wykorzystać rocznicowe stemple ale okazało się, że zamawiająca osoba życzy sobie imiona z przodu kartki. Skupiłam się więc na doborze papierów i kompozycji kwiatowej:
"I had the chance to create a 50th wedding anniversary card. At first I wanted to use the anniversary stamp set, but I learned the the orderer wanted me to print the names on the card front. Therefore I focused on choosing papers and arranging flower composition:
 

Kiedy kartka była już gotowa, zabrałam się za robienia pudełka i wpadłam na pomysł by ten rocznicowy stempel, a raczej jego motyw jednak wykorzystać, umieściłam go na wieczku pudełka, zamiast okienka, które zazwyczaj robię. 
When the card was ready, I got busy with making the card box and suddenly had an idea to use the stamp set, or rather its part, after all. I placed it on the box lid instead of the window I usually cut out.
 
 
Do zrobienia kartki wraz z pudełeczkiem wykorzystałam jedną z moich ulubionych kolekcji, czyli Elegance - odpowiednią na takie okazje :-)."
I used my favourite Elegance collection to create the card and box - the papers are just perfect for such occassions :-)"


A oto lista materiałów wykorzystanych do tego pięknego kompletu:
And here's the list of products used for this beautiful set:

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ten stempel jest niesamowicie przydatny! TO wygląda rewelacyjnie!:)

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com