środa, 5 grudnia 2012

Gratulacje dla przyszłych rodziców / Congratulations To The Parents-To-Be

Zanim na dobre zagoszczą u nas klimaty świąteczne - kartka gratulacyjna dla przyszłych rodziców :-)
Before we are overwhelmed with the holiday climate - a congratulation card for the parents-to-be :-)


Spośród stempli z najnowszej kolekcji ciążowo-dziecięcej, stempel z sylwetką ciężarnej najbardziej mnie ujął. Serduszko na rosnącym brzuszku symbolizuje nie tylko nowe, rozwijające się życie, ale i matczyną miłość i radość oczekiwania na dziecko. Kiedy więc dowiedziałam się, że w mojej rodzinie pojawi się kolejny maluszek, od razu sięgnęłam po ten motyw, by pogratulować rodzicom :-)
From among the stamps of the latest pregnancy&baby release, I like the pregnant woman silhouette the most. The little heart on the growing belly symbolises not only the new, growing life, but also the mother's love and joy of awaiting the new baby. Therefore, when I found out another child is going to be born in my family, I immediately grabbed this image to congratulate the parents :-)


Z delikatnym motywem połączyłam delikatne papiery z kolekcji Elegance. Stempel odbiłam tuszem w kolorze lawendy i embossowałam przezroczystym pudrem na gorąco - to mój mały trick na delikatne przyciemnienie koloru. 
With that delicate motif I combined delicate papers, from the Elegance collection. I stamped the image in lavender and then embossed with clear ep - that's my little trick to slightly darken the shade.


Do wybranej przeze mnie stylistyki idealnie pasował napis w ozdobnej ramce :-) Wycięte z arkusza z tła róże i kryształki dopełniły całości.
The sentiment in an ornate frame perfectly matched my chosen style. Finally the roses cut out from the background paper and crystals completed the whole.


Poszczególne elementy przykleiłam na piance 3D, by uzyskać miłą dla oka przestrzenność :-)
I mounted the elements on 3d foam tape for some nice dimension :-)


Do wykonania kartki użyłam tych produktów Lemonade:
To make this card, I used the following Lemonade products:

0 komentarze:

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com