piątek, 14 grudnia 2012

Świąteczne ramki / Christmas Frames

Przygotowania świąteczne to nie tylko tworzenie kartek, ale i wystroju. Betik pokazuje, jak zrobić to przy pomocy zestawu stempli!
Christmas preparations are not only handmade cards, but also holiday home decor. Betik presents how to achieve that with just a set of stamps!


"Dzisiejszy post może nie jest typowy dla tradycyjnej świątecznej oprawy ale wciąż utrzymany w klimacie świąt jednak...
Przeglądając Pinterest w ubiegłym roku natknęłam się na hasło, które wykorzystałam w dzisiejszej inspiracji. Prostota i mądrość tego przekazu sprawiły, że zapragnęłam nadać mu formę dekoracji domu w czasie  Świąt. Stempel z mędrcami z najnowszej świątecznej kolekcji i postarzany alfabet znacznie ułatwiły zmaterializowanie się mojego marzenia :-)

"Today's post is perhaps not so traditionally festive, but it's still about holidays...
Looking through Pinterest last year I spotted a sentence that I used for todya's inspiration. The simplicity and wisdom of it made me want to give it the form of home decor item for Christmas time. Thanks to the thre wisemen stamp and distressed alphabet set making my dream come true was much easier :-)


Całość odbita na czarnym kartonie białym tuszem (niezbyt to wszystko jednolite, ale o taki efekt mi chodziło właśnie) i umieszczona w równie zgrzebnej pobielonej ramce. Niby nic wielkiego...
Taka prosta, a taka głęboka myśl... 

I arranged the stamps and stamped them with white ink on black cardstock (not evry evenly, but that was the effect I was trying to achieve) and placed the piece in a coarse, whitened frame. Seemingly not much... Such a simple quote yet so profound...
Postanowiłam od razu, że wykonam jeszcze inną wersję tego samego obrazka, bo przecież to fantastyczny pomysł na prezent być może. Zatem poniżej i druga wersja... troszkę na zasadzie "negatywu" w odniesieniu do pierwszego obrazka i bardziej dekoracyjna, zdecydowanie też bardziej w 3D.

I immediately decided to create another version of the image, as it might make a great gift. And so, here's another image below...a bit like a negative when compared with the original image and more decorative, and also much more dimensional.Teraz mam problem, bo oba pasują do mojego domu :-)
A wszystko to za sprawą 2 stempli tylko..."

And now the problem is they are both suitable for my home :-)
And all that with just a set of stamps..."


Problem Betik powstał za pomocą tych stempli:

Betik's problem arose with those stamps:

0 komentarze:

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com