piątek, 22 marca 2013

Pojemnik na biurko / A Desk Container

Jeśli właśnie szukacie pomysłu na niebanalny pojemnik na biurko, to dobrze trafiliście :-)
If you're just looking for some inspiring ideas for an original desk container, you're in the right place :-)
 
 
"Dziś mam dla Was do pokazania pudełeczko na ... no właśnie, na co byście je wykorzystali? Ja jeszcze nie wiem, na co je wykorzystam, ale myślę, że może włożę do niego ozdobne nożyczki, ołówki, kredki albo karteczki na zapiski.
"Today I'd like to share a container for...well, what would you use it for?  I'm not sure yet myself, but I'm thinking of putting in some decorative scissors, pencils, crayons or some kind of notepad.


W oryginale było to pudełko po brązowym ryżu - takie troszkę szersze niż te standardowe pudełka. Obcięłam je po skosie i okleiłam papierem imitującym jeans, wewnątrz okleiłam je papierem w kratkę wyglądającym jak podszewka. Przód pudełka ozdobiłam ramką z masy plastycznej, która w tym przypadku udaje klamrę oraz jednym z papierowych dodatków z kolekcji Summer in the country, który przerobiłam na pasek. 
Originally it was a brown rice box, a little bit wider than the standard ones. I cut it diagonally and wrapped in the denim pattern paper. Inside I put the plaid paper that looks like a lining. I decorated the front of the box with a clay frame that imitates a clasp, and a piece of a decorative label from the Elements sheet to the Summer in the Country collection - here it works as a belt. 
 
 
Całość jest dość prosta ale i też praktyczna :-)".
It turned out quite simple but also practical :-)"
 
 
Do wykonania pojemnika Zielonooka użyła:
To make her box, Zielonooka used:

5 komentarze:

sandra pisze...

ale cudne! że też ja nie umiem taki rzeczy robić :(

cooknlifle.blogspot.com

Jadwiga pisze...

Niebanalne... :) Robiłam już kiedyś na wyzwanie z kartonika po soku, zostawiając wnętrze oryginalne ;) Pozdrawiam ciepło :)

evi pisze...

od lat nie nosiłam jensów-jakos mi się przejadły te niebieskości..ale chyba się odmienię :)
Pudełko jest bombowe

IWA pisze...

Ale fajne!

el pisze...

piękny , piękny

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com