środa, 6 marca 2013

Wiosenne tagi / Spring Tags

Jak widać, w Lemonade wiosna panuje już od tygodnia - i ja mam dla Was dzisiaj wiosenne prace :-)
As you can see, the spring's been reigning at Lemonade for a week now - and today I have some spring creations too :-)


Na szczęście słońce coraz częściej decyduje się pojawić na niebie, temperatura rośnie - wszystko zaczyna budzić się do życia. Już samo to poprawia nastrój - i stąd na dzisiaj przygotowałam dwie kartki-tagi, w radosnej, wiosennej oprawie:
Luckily enough, the sun more and more often shows up in the sky, the temperature rises - everything starts to come back to life. Just this is enough to cheer you up - and that's why I created the following two cards-tags, joyful and spring-themed:


Tagi powstały na bazie papierów z różnych kolekcji Lemonade - nawet Świątecznej :-) Na obu użyłam ozdobnego zawijasa, który świetnie dopełnia tło i dodaje tagom delikatności. Na tagu różowym są to drugie odbitki po tuszowaniu, dzięki czemu wzór jest bardzo subtelny:
The tags are made using papers from various Lemonade collections - even the Christmas one :-) In both I used the decorative flourish stamp that perfectly fills the background and adds some delicacy. In the rose tag I stamped the image second time after inking, thus the pattern is very subtle:


Tag zielony ma mocniej zaakcentowane tło, dlatego też i odbitka jest ciemniejsza, by było ją widać:
The green tag has a more defined background, thus the image is darker too, to be visible:


Głównymi motywami ozdobnymi są ptaszki z masy wśród kwiatów - kompozycje uzupełniłam listkami wyciętymi z zielonych papierów Lemonade:
The main decorative motives are clay birds palced amongst flowers - I completed teh compositions with leaves cut out from the green Lemonade papers:
Tagi mają pełnić rolę kartek okolicznościowych, umieściłam więc na nich stemple z wyrażeniem życzeń:
The tags are supposed to be best wishes cards, therefore I used some sentiment stamps too:Jak widać, wiosenny krajobraz można stworzyć z każdej Lemonadowej kolekcji :-)
As you can see, you can create a spring climate using any Lemonade collection :-)


Tagi powstały z użyciem tych produktów:
I used the following products to make the tags:

5 komentarze:

Karolina Nowak pisze...

Dziewczyny, jak robicie tak śliczne kwiatki? Są przepiękne :) Kupujecie je, czy może robicie same? Moje hobby to robienie kwiatuszków, ale moje zdolności są bardzo ograniczone :) ;) Chciałabym nauczyć robić się takie kwiatuszki :) Podpowiecie jak je zrobić? Ewentualnie gdzie kupić w przystępnych cenach? Zapraszam na naszego bloga też troszkę scrapujemy :) http://dorotaswierta.blogspot.com/

Pozdrawiam,
Karola

Jadwiga pisze...

Piękne tagi- muszę się do nich przekonać i też wprowadzić kartki tagowe do mojego menu :)
Pozdrawiam i zapraszam też do siebie :)

Oliwiaen pisze...

Karolino, gotowe kwiaty takie jak na tagach kupisz w każdym sklepie z materiałami do scrapbookingu - jak również na allegro.

dorota sosrodzice.pl pisze...

i od razu weselej :)

ka A pisze...

piękne!

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com