poniedziałek, 6 maja 2013

Ramka motywacyjna / A Motivational Frame

Anuszka motywuje siebie nie tylko w ramach noworocznych postanowień :-)
Anuszka motivates herself not only within the New Year's resolutions :-)
 
 
Kilka dni temu kupiłam naprawdę tanią ramkę. Tak bardzo mi się spodobała, że postanowiłam wreszcie zrobić coś dla siebie i stworzyłam motywacyjny obrazek, żeby mnie podtrzymywał na duchu, kiedy jestem smutna. 
A couple of days ago I bought a really cheap frame. I loved it so much that I decided to finally make something for myself and I created a motivational image to keep me going when I feel sad.
 
 
Postanowiłam użyć wspaniałych cytatów z kolekcji Victorian Garden i połączyć je z Vintage Basics. Spodobały mi się również elementy z kolekcji (szczególnie urocza linijka), więc postanowiłam dodać je do projektu. 
I decided to use wonderful quotations from Victorian Garden collection and combine them with Vintage Basics. I also loved the elements from the collections (especially the lovely ruler) so I decided to add them to the project. 
 
 
Papiery są tak świetne, że można całkowicie polegać na ich pięknej prostocie. Kilka kwiatków i liści wyciętych z różanego arkusza uzupełniła ramkę. Dodałam również klika kropelek Glossy Accents aby rozjaśnić cały projekt.
The papers are so great that you can fully rely on their beautiful simplicity. A couple of flowers and leaves cut out from the rosy patterned paper completed the frame. I also added a couple of Glossy Accents drops to brighten up the whole project.


Mam nadzieję, że spodoba Wam się ramka i zainspiruje Was do stworzenia czegoś równie motywującego."
I hope you'll like it and it'll inspire you to create something equally motivational."

 

Do stworzenia swojej motywacyjnej ramki Anuszka użyła:
To design her motivational frame Anuszka used:

2 komentarze:

joyanna pisze...

Cudowna, chyba pokuszę się o lift :)

Malowany Imbryczek pisze...

Piękna :)

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com