środa, 8 maja 2013

Majówka, której nie było / The Picnic That Didn't Take Place

Pogoda pokrzyżowała plany na piknik? Nie szkodzi, i tak można go utrwalić :-)
The weather upset your picnic plans? Never mind, you can still scrapbook it :-)

Ostatnie dni, kiedy to wszystko wokoło zielenieje i kwitnie nastroiły mnie do oprawienia zdjęcia z majówki, której tak naprawdę nie było :-) Zdjęcie, które powstało na najnowsze wyzwanie Lemonade (do którego wciąż jeszcze możecie się przyłączyć) świadczy o tym, że byłam przygotowana, i owszem... 
The latest days when everything has been going green and blooming made me scrapbook a photo of the picnic that actually didn't take place :-) The photo was taken for the current Lemonade challenge (that you can still enter) and proves I was all ready...W Lemonadowe papiery przybrałam słoik dżemu truskawkowego, upiekłam bułeczki i byłam gotowa na dalsze inwencje kulinarne, ale pogoda nie pozwoliła delektować się tym wszystkim na łonie natury. Zachciało mi się jednak oprawić ten ładny obrazek z moich przygotowań i dzięki temu powstało dzisiejsze LO. Nieco bałaganiarskie, ubrane głównie w różne skrawki papierów z kolekcji Summer Kitchen. 

I wrapped the strawberry jam jar in Lemonade papers, I baked some rolls and was ready to do even more, but the weather did not allow to enjoy the delicacies in the open air. But I still wanted to preserve the preparations, and hence today's page. A bit messy, featuring mainly bits and pieces of the Summer Kitchen collection.
Tytuł ułożyłam z alfabetu samoprzylepnego. 
I arranged the title using alpha stickers.


Jest troszkę warstw, psikania mgiełkami, kleksów... Chciałam, żeby całość była optymistyczna i pełna luzu – w końcu z tym kojarzy się spędzanie wolnego czasu na powietrzu :-) 
There are some layers, some misting, a few paint blots... I just wanted it to be optimistic and casual - after all, that's what you associate picnicking with :-)
Czy się udało? Osądźcie sami :-)"
Did I make it? Judge by yourselves :-)"


Piknikowy layout Betik składa się z:
Betik's picnic layout contains:

2 komentarze:

Jadwiga pisze...

Pięknie! Można by rzec, że majówka się odbyła :)

Ania pisze...

I wyszło przepięknie

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com