piątek, 5 lipca 2013

Domek dla lalek / A Paper Dollhouse

Anuszka jak zwykle czaruje sztuką w miniaturowym wydaniu:
Anuszka as always charms us with her miniature art:
 

"Co można zrobić z kawałkami papieru? Postanowiłam stworzyć mały papierowy domek, który ma 10 centymetrów wysokości, używając przy tym fragmentów papierów Vintage Basics. Były to resztki z moich wcześniejszych projektów, które niechętnie miałam ochotę wyrzucić, co okazało się być właściwym wyborem! 
"What can you do with tiny bits and pieces of paper? Make a doll house! I decided to create a small paper house, about 10 centimeters high, using pieces of Vintage Basics papers. These were some leftovers from my earler projects that I was reluctant to throw away and it proved to be the right choice! 


Najpierw wycięłam domek i nakleiłam papiery na jego przód, tył i boki. Ozdobiłam projekt metalowym kluczem i użyłam kilku kredek, do narysowania linii i przyciemnienia niektórych elementów. 
First I cut out the house and glued the paper to its front, back and sides. I embellished the project with a metal key and used  crayons to draw lines and darken some of its elements. 
 
 
Ostatnią rzeczą, jaką zrobiłam, było "zbudowanie" dachu przy użyciu papieru Vineyard i ustawienie małej laleczki wydrukowanej ze starego zdjęcia. Myślę, że ten projekt jest naprawdę uroczy i mam nadzieję, że spróbujecie zrobić podobny - to mnóstwo zabawy!"
The last thing to do was to "build" the roof using Vineyard paper and place a small paper doll printed from an old photo. I think that this project is really cute and I hope you'll try to make a similar one - it's a lot of fun!"
Aby zrobić swój domek dla lalek Anuszka użyła:
To make her doll house Anuszka used:

4 komentarze:

Made by AJ pisze...

Przecudny ten domek!!!

IWA pisze...

Jest świetny!

artiza pisze...

zachwycający ...każdy element jest zjawiskowy a ta malutka dziewuszka ...taka troszkę samotna ...skradła moje serce:)

Ania pisze...

Wow! Cudny!

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com