piątek, 11 lipca 2014

Piękno prostoty / Simple Beauty

Ile materiałów potrzeba, by stworzyć przepiękną kartkę? Betik potrzebuje...
How much stuff do you need to make a beautiful card? Betik needs...
 
 
"...1 papier, 1 stempel, 1 ćwiek...Tyle wystarczy, by wyczarować prostą ale i piękną kartkę :-) 
"...1 paper, 1 stamp, 1 brad...That's enough to make a simple but beautiful card :-)
 
 
Nie byłoby to możliwe, gdyby nie fantastyczny papier z dekoracyjnymi zawijasami z kolekcji Elegance (sporo papierów z tej kolekcji już się skończyło, ale ten arkusz wciąż jeszcze jest dostępny w sklepie). Wystarczyło odpowiednio go przyciąć, z jednolitego środka zrobić dodatkową warstwę tła, a kawałek odciętego paseczka z brzegu, na który nakleiłam kilka perełek potraktować jako ozdobnik. 
It wouldn't be possible without that fantastic paper with decorative swirl pattern from the Elegance collection (many papers from the collection is out of stock, but this sheet is still available). I just needed to trim it, used the purple centre for an additional background layer and add a strip of edge decorated with pearls.

 
Wycięty stempelek (chyba jeden z moich ulubionych w tej tematyce) ułożony i podklejony kosteczkami 3D razem z pięknym zawijasem pełni bardzo dekoracyjną funkcję tej kartki. Ćwiek w kształcie serca wkomponowany w to wszystko jest już tylko "wisienką na torcie". 
I cut out the round stamp (my favourite one for the wedding theme), mounted it on 3D squares together with the large ornate flourish makes for the beautiful decor of the card. The heart-shaped brad is just the cherry on top.
 
 
Przyznam, że nie doceniałam możliwości tego papieru i przez tę kartkę na nowo go odkryłam. A Wam jak się podoba?"
I must admit I underestimated the paper and rediscovered it with this card. And how do you like it?"
 
 
Betik użyła:
Betik used:

0 komentarze:

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com