środa, 18 marca 2015

Konkurs - ważna informacja

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i wiele miłych słów pod adresem LEMONADE :-) 
Niestety, zamiast ogłoszenia wyników mamy niemiłą wiadomość: już po zakończeniu konkursu okazało się, że z naszego firmowego bloga zniknęły komentarze z całego ostatniego roku :-(( 
Udało nam się odzyskać stan komentarzy konkursowych z 12.03 - było wówczas 18 komentarzy od następujących osób:
Groszek, Blanka, Beakie, Młoda Kobieta, Rudlis, Asik_prj, Marzka30, Nocne dłubaniny / Enid, Rachel, Mapowska, Angi, Szuflada, Ataner, Rudensja, Sylwii kepa, Justinel, Olenkaja (2 wpisy). 

Wiemy, że po zakończeniu konkursu komentarzy było 21, dlatego prosimy: jeśli braliście udział w konkursie, a Waszego nicka/nazwiska nie ma na powyższej liście
dopiszcie raz jeszcze Wasz pomysł pod tym postem! 
W związku z tym ogłoszenie wyników przesuwamy o 5 dni i podamy je we wtorek, 24 marca.
Pozostaje nam bardzo przeprosić za zaistniałą sytuację - dołożymy wszelkich starań, by się nie powtórzyła, choć jak wiecie, blogger bywa kapryśny... W ramach rekompensaty wśród uczestników konkursu rozlosujemy dodatkową nagrodę-niespodziankę.


3 komentarze:

Ag pisze...

A więc piszę jeszcze raz: marzy mi się stempelek z retro rowerem typu tandem. I tu mam dwa warianty. Albo przypięte do niego serduszka albo jadąca na nim para. Dla mnie to przeuroczy motyw do wszelkich zaproszeń, zawiadomień, kartek ślubnych, rocznicowych i nie tylko :)

rudlis pisze...

Witam, ja dopisałam jeszcze komentarz nawiązujący do wcześniejszej mojej wypowiedzi. Zaproponowałam by koronkowe ozdobniki były w różnych kształtach (serca, koła, owale, bordery itp.), sprzedawane pojedynczo, ale dokupując kolejne można będzie stworzyć kolekcję. Powtarzające się motywy będą pięknie prezentowały się np. w kartkach, albumach. Oczywiście takie koronkowe ozdobniki mogą mieć motywy roślinne. :) Pozdrawiam.

scrapAsia pisze...

Ponawiam zatem mój wpis: moim zdaniem brakuje grafiki z nutkami ale takiej większej: kilka pięciolinii z linią melodyczną, aby mozna było wykorzystać stempelek do zrobienia muzycznego tła:)

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com