czwartek, 15 października 2015

Męska kartka / A Masculine Card

I oto wreszcie mamy dla Was wyczekiwane inspiracje z najnowszych kolekcji Lemonade. Na początek - męska kartka od JaMajki:
And here come the long-awaited inspiration posts with Lemonade's latest releases. Let's start with a masculine cards by JaMajka:


"Nareszcie wymarzona kolekcja na męskie kartki! Jest w niej wszystko, i pachnąca ciemna skóra, i materiały na męskie garnitury, i cudne dodatki do wycięcia!
"Finally, an ideal collection for masculine cards! It dontains everything: favourful dark leather, men's suit fabric and gorgeous cut-outs!
Wykorzystałam w swojej kartce arkusz "skórzany" oraz w jodełkę (CUDNE!!!) - do tego dobrałam kilka dodatków wyciętych z arkusza. Dodałam stempel z napisem odbity na skórzanej "etykietce", która wygląda jak prawdziwa! Napis jest pięknie skomponowany i złożony z ciekawych czcionek. 
In my card I used the "leather" and the herring-bone patterned papers (GORGEOUS!!!) - and added a few cut out elements. I stamped the sentiment on a paper leather tag that looks so realistic! The sentiment itself is beautifully designed and using interesting fonts.


Samochód i klucz to dodatki, które również wycięłam z arkusza, resztę kompozycji dopełniłam ćwiekami, taśmą bawełnianą, różami na tiulu, kryształkami i perełkami w płynie. 
The car and screw wrench are elements I cut out from the Elements sheet, then I completed the design with brads, cotton tape, tulle roses, crystals and liquid pearls.


Jak widać, kartka dla faceta też może być pomysłowa i elegancka."
As you can see, a masculine card can also be ingenious and elegant."


Do wykonania kartki JaMajka użyła:
JaMajka used the following products in her card: 

0 komentarze:

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com