środa, 25 sierpnia 2010

Kopertowy folder na różności / A Multi-purpose Envelope Folder

Na dzisiaj nasza Głównodowodząca, Żabcia, przygotowała folder, wykonany z szarych kopert oraz papierów i stempli Lemonade:
For today, our Commaner-in-Chief, Zabcia, prepared a foler, made of envelopes and Lemonade stamps and papers.Jakiś czas temu postanowiłam zrobić z Monikąjacka wymianę. Poprosiła mnie o folder na swoje odbitki stemplowe. Po głowie chodziło mi wiele pomysłów ale postawiłam na dość proste rozwiązanie - zbindowałam kilka szarych kopert,  w każdą z nich zmieści się bez problemu wiele odbitek. Każdą kopertę można podpisać na znaczniku z lewej strony ( do wykonania znaczników wykorzystałam etykietki z zestawu dodatków Grandma's attic). Okładkę ozdobiłam w stylu shabby shic papierami Grandma's attic, dodałam brokatową ramkę i kawałek wstążki. Ważną rolę odgrywa też stempelek "Orientalny damask".
Folder już dawno poleciał do Monikijacka a ja postanowiłam zrobić podobny dla siebie. Tym razem w żywej kolorystyce - dla odmiany :-)

Some time ago I and Monikajacka agreed on a swap. She asked me to make a folder for her stamped images. I had many ideas on my mind, but I decided to make it simple - I bound a couple of brown envelopes, as each will comfortably seat many stamped images. Each neveloped can be marked on a side tab (I used Granda's Attic elements to make those). I decorated the cover in shabby chic style with Grandma's Attic papers and added a glitter frame and a piece of ribbon. The stamp "Oriental damask" also plays an important role.
The folder is already at Monikajacka's, and I decided to make one for myself, in bright colours, for a change :-)Taki folder może być również świetnym pomysłem na przechowywanie zdjęć, resztek papierów, widokówek, ATC - i wiele innych. Zachęcamy do eksperymentowania, bo jest naprawdę prosty i szybki do zrobienia :-)
You can also use such a folder to store photos, paper left-overs, postcards, ATCs and more! It's really easy and quick to make, so let's experiment :-)

Oto wykorzystane produkty Lemonade:
Here are Lemonade products used to make the folder: 

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Śliczny folder :) Zgadzam się, z kopert można wyczarować cuda, i to bardzo praktyczne cuda :) Sama nie dawno zrobiłam albumo-notes na zapiski z wakacji :) Kieszonki bardzo się przydają na bilety, pamiątki :)

G-a pisze...

świetny pomysł, moje ATCiaki będą miały nowe lokum!

lilavati pisze...

świetny! już jakiś czas temu ktoś prezentował nieco inny pomysł z kopertami, za tydzień wybieram się do Rzymu (ale mam radochę)i myślałam o przygotowaniu właśnie takiego folderu-albumu, żeby mi się pamiątki z podróży nie pozawieruszały
pozdrawiam serdecznie

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com