piątek, 27 maja 2011

INFORMACJE Zlot scrapbookingu 18.06 - Warszawa

Jak już zapewne większość z Was wie, 18 czerwca odbędzie się IV Ogólnopolski Zlot Scrapbookingu. Nas oczywiście tam nie zabraknie dlatego bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie.

A teraz garść informacji dotyczących naszego udziału w tej fantastycznej imprezie :-)


STOISKO
Z wielką radością pragniemy Was zaprosić na nasze stoisko, na którym będzie mogli obejrzeć i kupić produkty naszej firmy. W tym: papiery, stemple akrylowe oraz stemple gumowe.Będziemy starali zapewnić się jak najszerszą ofertę produktową. Jednak nie możemy zagwarantować, że dostępne będą wszystkie produkty z naszej oferty. Ilość poszczególnych produktów również będzie ograniczona. Jeśli dobrze poszukacie znajdziecie też na naszym stoisku produkty niedostępne obecnie w sklepie :)
Będzie nam również bardzo miło usłyszeć opinie o naszej firmie. Wszelkie wskazówki od klientów są dla nas ogromnie cenne.


KONKURS
Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy konkurs z nagrodami.
Aby wziąć w nim udział należy przygotować pracę na temat:
1. "Ślubna elegancja" - Może to być kartka, LO, album, zaproszenie, ramka - co tylko wam przyjdzie do głowy :)
2. "Lato w mojej kuchni" Może to być album, przepiśnik, LO, magnes na lodówkę itd. - forma dowolna
Możecie użyć dowolnych materiałów (nie ma wymogu użycia naszych produktów), pobawić się z dowolnymi technikami - wszystko zależy od Waszej wyobraźni i interpretacji tematu.

Prace należy dostarczyć na nasze stoisko do godz. 12.30 - losowanie nagród odbędzie się ok. godz. 13.30. Prace należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać swój adres e-mail. Każdy uczestnik zlotu może zgłosić maksymalnie dwie prace - po jednej na każdy temat.
Po ogłoszeniu wyników prace będą oddawane. Prosimy zgłaszać się po nie przed godz.17
Nagrody:
1 miejsce w danym temacie : nagroda niespodzianka o wartości 71,70 zł
2 miejsce w danym temacie: nagroda niespodzianka o wartości 31,80 zł


WARSZTATY


Zapraszamy także na zamknięte warsztaty, które poprowadzi Maja Nowak - Oliwiaen.
Tematem jest stworzenie sztalugowej kartki ślubnej , na deser proponujemy poeksperymentowanie z różnymi technikami stemplowania. 
Zajęcia skierowane są w szczególności do początkujących scraperek, które chciałyby poznać tajniki tworzenia delikatnych, dopracowanych kartek.
Zatem jeśli dopiero zaczynasz i lubisz uczyć się od najlepszych, albo już trochę scrapujesz, ale ciągle popełniasz błędy i masz wrażenie, że Twoje prace nie są takie o jakich marzysz - zapisz się na zajęcia.
Gwarantujemy dużą dawkę przydatnych informacji, pracę pod okiem doświadczonej Oliwiaen a także dobrą zabawę.
Są jeszcze wolne miejsca!!ZAMÓWIENIA Z ODBIOREM NA ZLOCIE
Jeśli chcesz mieć pewność, że wybrane przez Ciebie produkty będą dostępne na naszym stoisku - już dziś złóż zamówienie z odbiorem osobistym na zlocie. Zamówienia należy składać do 9 czerwca włącznie i opłacić najpóźniej 13 czerwca - liczy się data zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
Robiąc zamówienie proszę zaznaczyć opcję "Odbiór osobisty" a w komentarzu dopisać "Odbiór na zlocie"

Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować na mail'a: lemonade@lemonadestamps.com


DO ZOBACZENIA!!

0 komentarze:

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com