piątek, 26 października 2012

Przepisowy komplet / A Recipe Set

Kolejny tydzień inspiracji kończy Betik akcentem kulinarnym :-)
Betik finishes another week of inspiration with a culinary accent :-)


"Właściwie miałam przygotować na dzisiaj coś innego, ale jak zobaczyłam temat kulinarny u dziewczyn, to też mi się zachciało :-) Przepiśników nie robiłam od baaardzo dawna, chyba od wiosny, zatem z wielką radością wykonałam ten poniższy. 
"As a matter of fact I was going to create something else for today, but when I saw kitchen-themed posts of my fellow designers, I felt like joining too :-) I haven't made a recipe book for a loooong time, I guess since spring, so I created this one with pure joy:


Najpierw pomyślałam, żeby tak jak moje koleżanki zrobić go z kolekcji "Summer Kitchen" ale przejrzawszy Lemonadowe pudełko zdecydowałam, że mój notes powstanie z papierów z kolekcji "Summer in the country". Nie wiem dlaczego, ale to połączenie jeansu i kolorowej kratki bardzo mnie urzekło.
Uwielbiam kiedy wszystko ze sobą współgra dlatego też wybrałam obrazek, który idealnie pasuje do tej kolorystyki. 

First I thought to use the "Summer Kitchen" collection like my friends, but when I was looking through my Lemonade DT box I decided to make mz notebook using the ęSummer in the countzę papers. I don't know why the mix of jeans and plaid patterns attracted me so much.
I love when everything coordinates with one another, therefore I chose an image perfectly matching the colour palette:


Napis zrobiłam z naklejek, które nakleiłam na kartonik a później wycięłam by podkleić go w całości pianką 3D i umieścić na fragmencie wyciętym z arkusza dodatków, który pięknie go eksponuje.
I created the title using stickers and then I cut it out and mounted on 3D foam to place it on a tag from the elements sheet that displays it beautifully:

 
Zestaw niby nieoczywisty na pierwszy rzut oka jeśli chodzi o tematykę kuchenną (choć jak wiadomo jeans pasuje "do wszystkiego" a kratka również kojarzy się kuchennie :-)) - ale rezultat okazał się być tak zachęcający i miły dla oka, że dorobiłam jeszcze magnesik na lodówkę na zapiski domowe. 
This combination  at the first sight is not obviously kitchen-themed (although jeans "fits all" and plaid also associates with kitchen :-)) - but the result seemed so inspiring and pleasant to the eye that I added a fridge magnetic notebook.
Razem stanowią niezły duet i będą chyba całkiem sympatycznym prezentem. Wszak niedługo święta.... Jak ten czas leci..."
They make such a nice  duet and I guess tehy'd make a great gift. Christmas is coming soon after all...How time flies..."


Jeśli i Wy chcielibyście zrobić taki zestaw, oto lista produktów Lemonade:
If you'd like to make such a set too, here's the Lemonade products list:

2 komentarze:

Made by AJ pisze...

Ale piękny!

Młoda Kobieta pisze...

Aaaaa!! Jakie super połączenie papierów, koniecznie muszę coś skleić z tych dwóch wzorów :)) Komplecik przepiękny!

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com