poniedziałek, 19 listopada 2012

Dla maluszka w stylu shabby / A Shabby Baby Card

Jeśli lubicie styl shabby, nie musicie z niego rezygnować w kartkach dla maluszków :-) Spójrzcie na inspirację od Betik:
If you like the shabby style, you don't need to abandon it in baby cards :-) Just look at this inspiration from Betik:


"Bohaterami mojej dzisiejszej inspiracji są stemple z najnowszej kolekcji dziecięcej Lemonade.
Ten miś... trochę się naczekał na swoją kolejkę w odbijaniu. Przyznam, że na początku jakoś nie pałałam do niego sympatią. Aż do tej kartki :-) 

For today's inspiration card I used the stamps from the latest Lemonade baby collection release. That bear image...had to wait some time to get stamped. I must admit I didn't like it much at first. However, only until this card :-)
Jeśli się dobrze przyjrzycie zauważycie, że wykorzystałam go w taki sam sposób jak stempel kwiatki w kursie, którym się z wami niedawno dzieliłam - zrobiłam z niego fragment tła :-). 
If you take a closer look, you'll see I used it in the same way I shared with you in my recent tutorial - I created a part of the background with it :-)


Tym razem jednak poszłam o krok dalej i nakleiłam wycięty osobno motyw misia w odpowiednim miejscu i to sprawiło, że uzyskałam efekt jakby miś "wychodził" z kartki.
But this time I went one step further and cut out and mounted the motif again in the same place, which gave the effect of the bear "coming out" of the card. 


 

Potem dodałam już tylko odrobinę (jak widać naprawdę odrobinę) ozdobników i proszę... kartka gotowa. Myślę, że sprawdzi się w każdej wariacji kolorystycznej :-)"

Then I added just a few (as you can see, really few) embellishments and here you are - the card's ready. I think it'd look good in any colour palette :-)"

Betik stworzyła tę uroczą kartkę z następujących materiałów:
Betik created this charming card using the following supplies:

3 komentarze:

Aggaw pisze...

Prześliczna!

mapowska pisze...

Świetna! Miś całkiem sympatyczny! :)

Galaxia pisze...

Przeurocza kartka! :)

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com