poniedziałek, 18 lutego 2013

Oswajanie fioletu / Taming the Purple

Odpowiednie połączenie kolorów może pomóc poradzić sobie z trudnymi lub nielubianymi kolorami - jak u Fasoolki:
A proper combination of colours may help you to deal with difficult or unloved colours - like Fasoolka did:


"W piątek Oliwiaen prezentowała notes w kolorystyce fiolet-zieleń-brąz. Przyznam się, że za fioletami nie przepadam, ale w połączeniu z brązem można uzyskać bardzo ciekawy efekt :-)  Bazę wykonałam z ulubionego brązowego papieru z kolekcji " At the seaside", na który delikatnie nałożyłam niewielką ilość białej farby. Następnie zaczęłam dodawać warstwy: z jasnego arkusza papieru z tej samej kolekcji i znów brązowego, tu również użyłam białej farby oraz stempla z borederem gazetowym. 
"On Friday Oliwiaen presented a notebook in purple-green-brown. I must admit I don't like purples, but when combined with brown, they give a very interesting result :-)
For the background I used my favourite brown paper from the "At the seaside" collection, onto which I painted a delicate coat of white paint. Then I started adding layers: a light sheet of the same collection and then the brown one again with the paint on, and the newspaper border stamp.
I w tym momencie przyszła kolej na FIOLET. Wykorzystałam do tego papierowe hortensje i dużo farby w odcieniu kwiatów. Na koniec trochę nitki i napis."
And then was the time for the PURPLE. For that purpose I used paper hydrangeas and a lot of matching paint. Finally I added some cotton thread and the sentiment."
Fasoolka oswoiła fiolet z pomocą tych materiałów:
Fasoolka tamed purple with the help of these supplies:

4 komentarze:

artiza pisze...

piękna kartka, aż kipi emocjami...NIEZWYKŁA:)

Made by AJ pisze...

Przepiękna ta kartka, niezwykle zestawienie kolorów i świetny klimat!

dorota sosrodzice.pl pisze...

podoba się :)

Goyi Rodriguez pisze...

Me ha encantado!!!! precioso colorido.Saludos

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com